Nieuw! Workshops bij Praktijk Marcurius
Eindelijk is het dan zover!
Vorig jaar kreeg ik een ingeving om meer bekendheid over hooggevoeligheid te gaan delen met mensen met levenservaring. Ik noem het de 40 plussers. Zij weten dat ze gevoelig zijn maar kunnen het in de praktijk nog niet zo toepassen zodat ze er gemak van hebben. Een tijdje geleden zat ik buiten onder de overkapping in mijn tuin en kreeg ik het idee om daar workshops te laten plaatsvinden. Kleinschalig met maximaal 6 personen waar vooral delen met elkaar voorop staat. Geen verhalen maar informatie waar je mee verder kunt.
Wanneer je ouder wordt bestaat er een kans dat je steeds gevoeliger wordt. Ook kan het zijn dat je steeds bewuster wordt wat er in en buiten je om gebeurd. Dit kan te maken hebben met de evolutie die nu plaatsvind in de nieuwe tijd. Voor deze doelgroep wil ik mij gaan inzetten om juist de kracht van Hooggevoeligheid te activeren en deze niet meer als last te gaan zien.
In deze nieuwe tijd is het de bedoeling dat je meer uit jezelf mag gaan halen. Alles zit al in jezelf. Hierbij wil ik met de workshops een soort wegwijzer voor je zijn waarbij jijzelf deze kwaliteiten kan activeren.
Wat gaan we doen?
Je krijgt kennis over hooggevoeligheid en vooral hoe je er mee om kan gaan. Juist om meer in je eigen kracht en ontwikkeling te gaan staan. Iedereen komt aan bod om de inzichten tot zich te nemen.
Ruilen van spullen als tweede kans
Wanneer je iets over hebt aan spullen, wat jezelf niet meer gebruikt, maar wel wil doorgeven.
Kun je dit meenemen om te ruilen. Dit hoeft niet perse spiritueel te zijn maar natuurlijk nog wel bruikbaar.
Praktisch
De workshops vinden plaats op : in 2023 in de maand augustus, elke woensdag van 9.30 tot 11.00 uur.
De eerst volgende workshop begint op
2 -08-2023 om 9.30 – 11.00 uur met het thema:”Hooggevoeligdheid als ” Kracht”
09-08-2023 HSP of hooggevoeligheid
16-08-2023 Hooggevoeligheid als verrijking
23 -08-2023
30-08-2023
Je ontvangt meer kennis in de tijd waarin we nu leven.
Onkosten vergoeding
12.50 per keer p.p.
Inschrijven Via onderstaande knop kun je je inschrijven. Heb je vragen of wil je meer weten, laat het mij dan weten.